Kontakt

Vad roligt att du vill komma i kontakt med oss!

Du kan antingen fylla i formuläret nedan så kontaktar vi dig eller så hittar du din lokala kontakt nedan.

Vi finns representerade i hela landet med huvudkontor i Stockholm
Karlavägen 65, 3TR
11449 Stockholm
E-post: info@airtimesales.se

Kontakt

Stockholm/Öst/Norr
Johan Palmgren Sales Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: johan.palmgren@airtimesales.se
M: +46 (0)76 773 17 66
Luleå/Norrland
Åke Nilsson Key Account Manager
Midgårdsvägen 3, 973 34, Luleå
E: ake.nilsson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 581 90 56
Falun/Gävle/Värmland
Andreas Bosell Key Account Manager
Garvaregatan 7, 791 28, Falun
E: andreas.bosell@airtimesales.se
M: +46 (0)76 773 20 89
Örebro/Mälardalen
Anna Blomqvist Key Account Manager
Vågen Gallerian, Nygatan 32, 702 11 Örebro
E: anna.blomqvist@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 93
Stockholm
Isabella Ksiazkiewicz Special Sales
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: isabella.ksiazkiewicz@airtimesales.se
M: +46 (0)76 761 03 66
Stockholm
Nina Norberg Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: nina.norberg@airtimesales.se
M: +46 (0)76 627 97 44
Stockholm
Oscar Ståhlberg Wallgren Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: oscar.wallgren@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 48
Stockholm
Elina Johansson Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: elina.johansson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 602 57 70
Stockholm
Sebastian Dreilick Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: sebastian.dreilick@airtimesales.se
M: +46 (0)70 601 70 10
Stockholm
Magnus Frennmark T.f Sales Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: magnus.frennmark@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 34
Stockholm
Salar Timouri Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: salar.timouri@airtimesales.se
M: +46 (0)70 303 35 92
Östergötland/Sörmland
Max Erhagen Key Account Manager
Villavägen 19, 592 41 Vadstena
E: max.erhagen@airtimesales.se
M: +46 (0)70 926 81 91
Uppsala
Niklas Ulander Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: niklas.ulander@qase.se
M: +46 (0)70 265 03 04
Uppsala
Mikael Tapper Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: mikael.tapper@qase.se
M: +46 (0)70 265 03 04
Uppsala
Lars Fall Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: lars.fall@qase.se
M: +46 (0)73 543 05 16
Uppsala
Annie Resare Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: annie.resare@qase.se
M:
Uppsala
Fredrik Hedlund Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: fredrik.hedlund@qase.se
M: +46 (0)70 666 51 28
Uppsala
Anna Yones Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: anna.yones@qase.se
M: +46 (0)73 439 33 55
Sundsvall/Östersund/Örnsköldsvik
Nicklas Norberg Key Account Manager
Medborgargatan 24, 856 30 Sundsvall Umeå
E: nicklas@mediamixsundsvall.se
M: +46 (0)70-655 51 35
Sundsvall/Östersund/Örnsköldsvik
Eric Asplund Key Account Manager
Medborgargatan 24, 856 30 Sundsvall
E: eric@mediamixsundsvall.se
M: +46 (0)73 778 30 28
Skåne/Malmö
Alexander Ahlkrona Key Account Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: alexander.ahlkrona@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 70 67
Karlskrona/Kalmar/Växjö
Christian Hasselberg Key Account Manager
Ronnebygatan 22, 371 33 Karlskrona
E: christian.hasselberg@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 73 25
Skåne/Malmö
Henrik Sverngard Key Account Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: henrik.sverngard@airtimesales.se
M: +46 (0)73 324 85 22
Skaraborg/Väst
Anna Pull Key Account Manager
Drottninggatan 29, 411 14 Göteborg
E: anna.pull@airtimesales.se
M: +46 (0)70 321 71 01
Göteborg
Jakob Wäver International Sales
Drottninggatan 29, 411 14 Göteborg
E: jakob.waever@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 73 13
Göteborg
Peter Rydgren Key Account Manager
Drottninggatan 29, 411 14 Göteborg
E: peter.rydgren@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 20
Sales Support & Planning
Patrik Meder Head of Revenue & Inventory Management
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: patrik.meder@airtimesales.se
M: +46 (0)70 356 45 71
Sales Support & Planning
Andreas Westergård Product Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: andreas.westergard@airtimesales.se
M: +46 (0)73 346 07 95
Sales Support & Planning
Camilla Ousbäck Senior Sales Coordinator
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: camilla.ousback@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 50 90
Sales Support & Planning
Samuel Blom Market Analyst
Karlavägen 65, 3TR, 114 49 Stockholm
E: samuel.blom@airtimesales.se
M: +46 (0)70 357 24 72
Sales Support & Planning
Sandra Yngbrant Senior Market Analyst
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: sandra.yngbrant@airtimesales.se
M: +46 (0)70 291 95 13
Sales Support & Planning
Susanna Lagerholm Market Analyst / B2B (föräldraledig)
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: susanna.lagerholm@airtimesales.se
M: +46 (0)76 777 86 10
Management
Björn Aronsson CEO
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: bjorn.aronsson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 50 51
Management
Marcus Toresson Finance Director
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E:
M: +46 (0)72 503 32 45
Management
Fanny Telander Project Manager Events & Communications
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: fanny.telander@airtimesales.se
M: +46 (0)70 648 39 19