Kontakta oss

Airtime Sales AB, organisationsnummer 559040-3399, är ett säljbolag som ägs gemensamt av MTG och Discovery.

Huvudkontoret finns på Karlavägen 65, 3TR, 11449 Stockholm, Sverige

Kontakt

Ledning
Thomas Falkenberg CEO
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E:
M: +46 (0)76 771 94 03
Ledning
Björn Aronsson Deputy MD / Commercial Director
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: bjorn.aronsson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 50 51
Ekonomi
Marcus Toresson Controller
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E:
M: +46 (0)72 503 32 45
Sales Support & Planning
Patrik Meder Head of Revenue & Inventory Management
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: patrik.meder@airtimesales.se
M: +46 (0)70 356 45 71
Sales Support & Planning
Andreas Westergård Product Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: andreas.westergard@airtimesales.se
M: +46 (0)73 346 07 95
Sales Support & Planning
Camilla Ousbäck Senior Sales Coordinator
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: camilla.ousback@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 50 90
Sales Support & Planning
Samuel Blom Sales Coordinator
Karlavägen 65, 3TR, 114 49 Stockholm
E: samuel.blom@airtimesales.se
M: +46 (0)70 357 24 72
Sales Support & Planning
Sandra Yngbrant Market Analyst / B2B
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: sandra.yngbrant@airtimesales.se
M: +46 (0)76 772 42 46
Sales Support & Planning
Susanna Lagerholm Market Analyst / B2B (föräldraledig)
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: susanna.lagerholm@airtimesales.se
M: +46 (0)76 777 86 10
Sales Support & Planning
Fanny Telander Sales Support & Communications
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: fanny.telander@airtimesales.se
M: +46 (0)70 648 39 19
Stockholm/Öst/Norr
Johan Palmgren Sales Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: johan.palmgren@airtimesales.se
M: +46 (0)76 773 17 66
Luleå/Norrland
Åke Nilsson Key Account Manager
Midgårdsvägen 3, 973 34, Luleå
E: ake.nilsson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 581 90 56
Falun/Gävle/Värmland
Andreas Bosell Key Account Manager
Garvaregatan 7, 791 28, Falun
E: andreas.bosell@airtimesales.se
M: +46 (0)76 773 20 89
Västerås/Mälardalen
Ellinor Engström Key Account Manager
Kopparbergsvägen 10 plan 16, 722 13 Västerås
E: ellinor.engstrom@airtimesales.se
M: +46 (0)76 773 63 87
Örebro/Mälardalen
Anna Blomqvist Key Account Manager
Åstrandsvägen 4, 703 75 Örebro
E: anna.blomqvist@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 93
Stockholm
Isabella Ksiazkiewicz Special Sales
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: isabella.ksiazkiewicz@airtimesales.se
M: +46 (0)76 761 03 66
Stockholm
Nina Norberg Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: nina.norberg@airtimesales.se
M: +46 (0)76 627 97 44
Stockholm
Malin Holmgren Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: malin.holmgren@airtimesales.se
M: +46 (0)70 620 55 20
Stockholm
Oscar Wallgren Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: oscar.wallgren@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 48
Stockholm
Magnus Frennmark Key Account Manager / Teamleader 3rd Part Sales
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: magnus.frennmark@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 34
Stockholm
Salar Timouri Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: salar.timouri@airtimesales.se
M: +46 (0)70 185 52 30
Östergötland/Sörmland
Max Erhagen Key Account Manager
Svarthällsgatan 3, 591 62 Motala
E: max.erhagen@airtimesales.se
M: +46 (0)70 926 81 91
Uppsala
Niklas Ulander Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: niklas.ulander@qase.se
M: +46 (0)70 265 03 04
Uppsala
Mikael Tapper Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: mikael.tapper@qase.se
M: +46 (0)70 265 03 04
Uppsala
Lars Fall Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: lars.fall@qase.se
M: +46 (0)73 543 05 16
Uppsala
Annie Resare Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: annie.resare@qase.se
M:
Sundsvall/Östersund/Örnsköldsvik
Marcus Falck Key Account Manager
Piparbölevägen 10, 754 50 Umeå
E: marcus@mediaplanering.se
M: +46 (0)70 526 44 21
Sundsvall/Östersund/Örnsköldsvik
Dan Wiklander Key Account Manager
Storgatan 28C, 903 21 Umeaå
E: dan@mediaplanering.se
M: +46 (0)289 30 45
Malmö/Göteborg/Syd
Smiljana Linner Sales Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: smiljana.linner@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 50 69
Halland
Camilla Larsson Key Account Manager (föräldraledig)
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: camilla.larsson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 44
Skåne/Malmö
Alexander Ahlkrona Key Account Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: alexander.ahlkrona@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 70 67
Skåne/Malmö
Martina Knuth Key Account Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: martina.knuth@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 52 30
Karlskrona/Kalmar/Växjö
Christian Hasselberg Key Account Manager
Ronnebygatan 22, 371 33 Karlskrona
E: christian.hasselberg@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 73 25
Halland/Helsingborg
Henrik Sverngard Key Account Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: henrik.sverngard@airtimesales.se
M: +46 (0)76 790 05 35
Skaraborg/Väst
Anna Pull Key Account Manager
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: anna.pull@airtimesales.se
M: +46 (0)70 321 71 01
Göteborg
Jakob Wäver Team Leader West & International Sales
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: jakob.waever@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 73 13
Göteborg
Peter Rydgren Key Account Manager
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: peter.rydgren@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 20
Göteborg/Borås
Henrik Lawenius Key Account Manager
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: henrik.lawenius@airtimesales.se
M: +46 (0)73 723 95 90