Kontakta oss

Airtime Sales AB, organisationsnummer 559040-3399, är ett säljbolag som ägs gemensamt av MTG och Discovery.

Huvudkontoret finns på Karlavägen 65 3 TR 11449 Stockholm, Sverige

Kontakt

Ledning
Thomas Falkenberg CEO
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E:
M: +46 (0)76 771 94 03
Ledning
Björn Aronsson Deputy MD / Commercial Director
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: bjorn.aronsson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 50 51
Ekonomi
Marcus Toresson Controller
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E:
M: +46 (0)72 503 32 45
Sales Support & Planning
Patrik Meder Head of Revenue & Inventory Management
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: patrik.meder@airtimesales.se
M: +46 (0)70 356 45 71
Sales Support & Planning
Andreas Westergård Product Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: andreas.westergard@airtimesales.se
M: +46 (0)73 346 07 95
Sales Support & Planning
Camilla Ousbäck Senior Sales Coordinator
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: camilla.ousback@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 50 90
Sales Support & Planning
Samuel Blom Sales Coordinator
Karlavägen 65, 3TR, 114 49 Stockholm
E: samuel.blom@airtimesales.se
M: +46 (0)70 357 24 72
Sales Support & Planning
Diana Boskoska Sales Coordinator
Karlavägen 65, 3TR, 114 49 Stockholm
E: diana.boskoska@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 20
Sales Support & Planning
Caroline Cederberg Sales Coordinator (föräldraledig)
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: caroline.cederberg@airtimesales.seles.se
M: +46 (0)70 186 51 18
Sales Support & Planning
Sandra Yngbrant Market Analyst / B2B
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: sandra.yngbrant@airtimesales.se
M: +46 (0)76 772 42 46
Sales Support & Planning
Susanna Lagerholm Market Analyst / B2B (föräldraledig)
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: susanna.lagerholm@airtimesales.se
M: +46 (0)76 777 86 10
Sales Support & Planning
Fanny Telander Sales Support & Communications
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: fanny.telander@airtimesales.se
M: +46 (0)70 648 39 19
Stockholm-Öst-Norr
Johan Palmgren Sales Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: johan.palmgren@airtimesales.se
M: +46 (0)76 773 17 66
Öst-Norr
Åke Nilsson Key Account Manager
Midgårdsvägen 3, 973 34, Luleå
E: ake.nilsson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 581 90 56
Öst-Norr
Andreas Bosell Key Account Manager
Garvaregatan 7, 791 28, Falun
E: andreas.bosell@airtimesales.se
M: +46 (0)76 773 20 89
Öst
Ellinor Engström Key Account Manager
Kopparbergsvägen 10 plan 16, 722 13 Västerås
E: ellinor.engstrom@airtimesales.se
M: +46 (0)76 773 63 87
Öst
Anna Blomqvist Key Account Manager
Åstrandsvägen 4, 703 75 Örebro
E: anna.blomqvist@airtimesales.se
M: +46 (0)70 185 53 93
Stockholm
Isabella Ksiazkiewicz Special Sales
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: isabella.ksiazkiewicz@airtimesales.se
M: +46 (0)76 761 03 66
Stockholm-Öst
Nina Norberg Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: nina.norberg@airtimesales.se
M: +46 (0)76 627 97 44
Stockholm
Malin Holmgren Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: malin.holmgren@airtimesales.se
M: +46 (0)70 620 55 20
Stockholm
Oscar Wallgren Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: oscar.wallgren@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 48
Stockholm
Anton Lindskog Key Account Manager
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: anton.lindskog@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 51 06
Stockholm
Magnus Frennmark Key Account Manager / Teamleader 3rd Part Sales
Karlavägen 65 3tr, 114 49 Stockholm
E: magnus.frennmark@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 34
Uppsala
Niklas Ulander Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: niklas.ulander@qase.se
M: +46 (0)70 265 03 04
Uppsala
Mikael Tapper Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: mikael.tapper@qase.se
M: +46 (0)70 265 03 04
Uppsala
Håkan Kyller Key Account Manager
Axel Johanssons gata 4 Kristallen / Fyrislund, 754 50 Uppsala
E: hakan.kyller@qase.se
M: +46 (0)70 969 10 47
Sundsvall-Östersund-Örnsköldsvik
Marcus Falck Key Account Manager
Piparbölevägen 10, 754 50 Umeå
E: marcus@reklamlandslaget.se
M: +46 (0)70 526 44 21
Sundsvall-Östersund-Örnsköldsvik
Björn Berg Key Account Manager
Piparbölevägen 10, 754 50 Umeå
E: bjorn.berg@reklamlandslaget.se
M: +46 (0)70 320 38 75
Sundsvall-Östersund-Örnsköldsvik
Jon Moraeus Key Account Manager
Piparbölevägen 10, 754 50 Umeå
E: jon.moraeus@reklamlandslaget.se
M: +46 (0)70 526 44 21
Syd / Väst
Smiljana Linner Sales Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: smiljana.linner@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 50 69
Syd
Camilla Larsson Key Account Manager (föräldraledig)
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: camilla.larsson@airtimesales.se
M: +46 (0)70 186 53 44
Syd
Alexander Ahlkrona Key Account Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: alexander.ahlkrona@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 70 67
Syd
Christian Hasselberg Key Account Manager
Ronnebygatan 22, 371 33 Karlskrona
E: christian.hasselberg@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 73 25
Skåne/Halland
Henrik Sverngard Key Account Manager
Södergatan 28, 211 34 Malmö
E: henrik.sverngard@airtimesales.se
M: +46 (0)76 790 05 35
Väst
Anna Pull Key Account Manager
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: anna.pull@airtimesales.se
M: +46 (0)70 321 71 01
Väst
Jakob Wäver Team Leader West & International Sales
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: jakob.waever@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 73 13
Väst
Niklas Bjärhed Key Account Manager
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: niklas.bjarhed@airtimesales.se
M: +46 (0)76 836 61 59
Väst
Henrik Lawenius Key Account Manager
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: henrik.lawenius@airtimesales.se
M: +46 (0)73 723 95 90
Väst
Max Erhagen Key Account Manager
Järntorget 2, 413 04 Göteborg
E: max.erhagen@airtimesales.se
M: +46 (0)70 926 81 91
Väst
Fredrik Brännström Key Account Manager
Östra Storgatan 7, 553 21 Jönköping
E: fredrik.brannstrom@airtimesales.se
M: +46 (0)70 495 60 07